Připravujeme pro vás zcela novou podobu obchodu Váš balík! Více informací již brzy.

+420 777 581 485
Váš košík 0 ks zboží: 0 Kč

€ = 27,60 Kč srovnání kurzů

Naše krédo

V Německu se prodává kvalitnější zboží, než u nás, často i levněji. Nejsou to pořádné důvody, proč nakoupit právě tam? Nabízíme výrazné zjednodušení celého nákupu a k tomu levnější dopravu.

V Německu levnější a kvalitnější zboží

Proč tomu tak je, si nejsou jisti ani někteří ekonomové, ale my se tím příliš zabývat nebudeme. Dobrá zpráva je, že existuje možnost si prakticky cokoliv koupit v Německu a nechat si to dovézt. Těšit se pak můžeme nejen z kvality zboží určeného pro západní trh, která bývá často diametrálně odlišná, ale docela dlouho také z cen, které jsou srovnatelné, nebo dokonce nižší.

Za české koruny

Kupujete sice originál z německého obchodu (tedy ne varianty produktů pro východní trh), ale platíte v Českých korunách.

Doprava do ČR není, nebo je drahá

Důvod, proč půlka země neobjednává všechno v Německu, je nejen jazyková bariéra, ale i neochota německých obchodníků vozit zboží do Česka (na Slovensko rovněž). Buď dopravu vůbec neposkytují, nebo je pekelně drahá. Na to jsme se ale připravili – provozujeme vlastní sklad doslova pár kroků od hranic, v německé Žitavě (Zittau). Na německém území tedy zaplatíte levnou německou dopravu, na českém (slovenském) tu naši.

Pomůžeme s výběrem zboží v Německu

Způsobů, jak využít naše služby, je hned několik – určitě si přečtěte článek: Jak nakoupíte. Kromě možností, které nabízejí i ostatní, totiž nejprodávanější německé zboží a cenové trháky můžete vybrat i přímo na našich stránkách. V přehledném katalogu nejen že najdete výrobky, které se přes nás objednávají nejčastěji, ale spoustu dalšího zboží, které se rozhodně nevyplatí kupovat doma.

O naší firmě

Naším krédem je dopřát lidem v ČR a SR stejnou kvalitu zboží, jaká se dá koupit už pár kilometrů za hranicemi s Německem. Německé potraviny jsou zdravější a průmyslové výrobky spolehlivější. Překonáváme jazykovou bariéru mezi našincem a provozovateli německých e-shopů a pomáháme výrazně ušetřit v nákladech na dopravu.

Tipy a triky na nejlepší ceny zboží a dopravy na německém trhu

Nechte si poslat na Váš e-mail tipy a triky, kde mají nejlepší ceny na německém trhu a jak získat dopravu po Německu zdarma. Každý týden pro Vás také vybíráme nejvýhodnější akční produkty na Německém trhu, o kterých budete vždy vědět jako první.

Telefonní číslo není povinné. Pokud nám ale pošlete také svůj telefonní kontakt, budeme se vám moci ozvat a odpovědět na všechny vaše otázky ke službě Váš balík v rámci jediného telefonátu.


Vášbalík.cz je moderní služba pro všechny moderní zákazníky. Založte si u nás svou schránku v Německu a posílejte si přes ni všechny své nákupy. Pro Vaše balíčky ve schránce si pak vyberte nejvhodnější způsob přepravy až k Vám domů. Nejste si jistí? Nechcete na internetu platit kartou? Nebo si nevíte vůbec rady? Zvolte možnost asistovaného nákupu.

Fancybox