Připravujeme pro vás zcela novou podobu obchodu Váš balík! Více informací již brzy.

+420 777 581 485
Váš košík 0 ks zboží: 0 Kč

€ = 27,60 Kč srovnání kurzů

Ebay.de

Logo ebay.de

Hledáte-li aukce nebo akční zboží všeho druhu: www.ebay.de

Zde koupíte nové i použité zboží všeho druhu. Můžete se také zapojit do aukcí a vydražit si výrobek za Vámi stanovenou cenu. Zde doporučuji nakupovat zejména drobnou elektroniku, hračky, odrážedla či kola pro děti.

Buďte obezřetní a podívejte se na číslo vedle jména prodejce, které ukazuje, kolik věcí prodal či nakoupil. Čím větší má číslo, tím by měla být i vaše důvěra vyšší. Přes ebay už neprodávají jen jednotlivci, ale také firmy.

Tipy a triky na nejlepší ceny zboží a dopravy na německém trhu

Nechte si poslat na Váš e-mail tipy a triky, kde mají nejlepší ceny na německém trhu a jak získat dopravu po Německu zdarma. Každý týden pro Vás také vybíráme nejvýhodnější akční produkty na Německém trhu, o kterých budete vždy vědět jako první.

Telefonní číslo není povinné. Pokud nám ale pošlete také svůj telefonní kontakt, budeme se vám moci ozvat a odpovědět na všechny vaše otázky ke službě Váš balík v rámci jediného telefonátu.


Vášbalík.cz je moderní služba pro všechny moderní zákazníky. Založte si u nás svou schránku v Německu a posílejte si přes ni všechny své nákupy. Pro Vaše balíčky ve schránce si pak vyberte nejvhodnější způsob přepravy až k Vám domů. Nejste si jistí? Nechcete na internetu platit kartou? Nebo si nevíte vůbec rady? Zvolte možnost asistovaného nákupu.

Fancybox